Мотоперчатки женские Alpinestars Stella SP-8 V2
Моторукавички Stella SP-8 V2 від Alpinestars розроблені спеціально для жінок та сконструйовані з високоміцної натуральної шкіри "преміум"-класу з високою зносостійкістю. Модель Stella SP-8 V2 має запатентовану Alpinestars перемичку-"місток" між безіменним пальцем і мізинцем, що суттєво знижує травматизм та посилення долоні із синтетичної замші для кращого зчеплення з органами керування мотоциклом без прослизу. Сертифіковані згідно стандартів СЕ та оснащені збільшеними еластичними вставками та липучкою-Velcro що забезпечує комфортну індивідуальну посадку та надійну фіксацію.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Виготовлені з натуральної шкіри "преміум"-класу та відрізняються міцністю та відмінною стійкістю до стирання.
- Конструкція даної моделі адаптована до особливостей жіночої статури.
- Ергономічна еластична вставка між долонею та великим пальцем забезпечує повну свободу рухів руки.
- Інноваційна вставка з мікрофібри та поліуретану зручно розташована на долоні та великому пальці, забезпечуючи чудове зчеплення з органами керування мотоциклом.
- Манжета з перфорованої шкіри та перфоровані бічні стінки для пальців для оптимальної вентиляції та комфорту.
- Удосконалена лита захисна вставка для кістячок відмінно розподіляє та гасить силу удару забезпечуючи надійний захист суглобів від травм.
- Додатковий захист забезпечується прошарком з енергопоглинаючої піни EVA на великому пальці, зап'ясті, тильній стороні кисті та долоні.
- Запатентована компанією Alpinestars перемичка-"місток" між безіменним пальцем та мізинцем надійно запобігає травмам останнього.
- Манжети на липучках та еластичний сектор на зап'ясток забезпечує комфортну індивідуальну посадку та надійну фіксацію.
- Кінчики пальців сумісні із сенсорними екранами смарт-пристроїв та системами GPS-навігації.
- Сертифіковані відповідно до стандартів СЕ.
| Загальні | |
| Використання | Race |
| Матеріал | Шкіра |
| Стать | Жіночий |
| Наявність | Продано |






