Menu
Your Cart

Цепь противоугонная с замком Abus Granit Victory 68/12KS120

Цепь противоугонная с замком Abus Granit Victory 68/12KS120
продано
Цепь противоугонная с замком Abus Granit Victory 68/12KS120
  • Наявність: Продано
  • Модель: Abus Granit Victory
2345
0 грн.
Без ПДВ: 0 грн.

Дискові замки дуже популярні серед мотоциклістів, адже вони поєднують надійність із легкістю та компактністю. А якщо до такого замка додати міцний ланцюг, ви зможете паркувати свій мотоцикл на тривалий час і не перейматись його долею. 

 Модель ABUS 68/12KS120 Granit Victory X-Plus є одним із найбільш надійних комбінованих замків цього типу: за шкалою ABUS Security Level він отримав 17-й рівень безпеки з 20-ти. Якщо ви  - щасливий власник мотоцикла топової цінової категорії (із високим ризиком викрадення), вам підійде саме ця модель.

 Дисковий замок ABUS 68 Granit Victory X-Plus захищений від силового втручання своєю незвичною конічною формою та винахідливою конструкцією: він складається з трьох частин, що обертаються незалежно одна від одної. Cконструйований таким чином, замок перешкоджає використанню інструментів для його ушкодження.  Міцність механізму забезпечує 14-мм сталевий болт, що поєднує між собою дві частини замка.

Усі елементи цієї моделі виготовлені з високотехнологічної загартованої сталі та продемонстрували гарний опір заморожуванню. Щоб зберегти диск мотоцикла від подряпин, корпус замка має спеціальне гумове покриття. 

 У конструкції задіяний циліндр ABUS X-Plus, що підтримує мільйон варіантів ключа, а отже надійно захищений від інтелектуальних атак. У комплекті ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з індивідуальним номером замка – за ним ви зможете, за потреби, замовити у виробника новий ключ. Крім того, система ABUS X-Plus підтримує опцію «два замка, один ключ».

 Ланцюг ABUS 12KS120 зроблений з надзвичайно міцної спеціально загартованої сталі товщиною в 12 мм.; він зможе протистояти найбрутальнішим силовим атакам. Незважаючи на велику довжину (120 см), ланцюг компактно складається та займає небагато місця. При постійному паркуванні в одній локації (наприклад, біля офісу), ви можете сміливо лишати ланцюг прямо на стовпі чи огорожі. У цьому випадку дисковий замок можна перевозити за допомогою спеціального кріплення ABUS SH 68/69 – воно легко монтується на круглі або квадратні труби рами діаметром  12 – 28 мм. Компактність та легкість замка (він важить 720 г) дозволяє також везти його під сидінням.

Загальні
Наявність Продано
Написати відгук
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук